www.fotograf-slub.pl

Cennik usług ślubnych - Dodatki do pakietów - Internetowy Album Ślubny

 

       Internetowy album ślubny to doskonały sposób wstępnego przekazania materiałów zdjęciowych wszystkim zainteresowanym. Osobiście od 8 lat wykorzystuję tę formę prezentacji zdjęć jako uzupełnienie przekazywanego młodej parze materiału w postaci albumów, płyt DVD itp.

 

Aby zobaczyć jak w praktyce wygląda taka galeria, prosimy w szarym polu z prawej strony wpisać hasło: PRZYKŁAD

 

       Mój internetowy album ślubny różni się nieco od innych tego typu albumów dostępnych u konkurencji. Został on stworzony przez profesjonalne studio grafiki użytkowej i prócz przeglądarki zdjęć z podziałem na kategorie posiada również liczniki, abyście wiedzieli, czy goście chętnie zaglądają do tego albumu.

 

       Album ślubny jest zabezpieczony hasłem i dostęp do niego mają tylko osoby posiadające owo hasło. Na Waszym weselu przekażę Wam 100 sztuk wizytówek z adresem internetowym tej strony oraz z wymyślonym przez Was hasłem. Będziecie mogli te wizytówki rozdać gościom, aby i oni mogli zapoznać się z fotografiami wykonanymi w dniu Waszego ślubu! Cały materiał zdjęciowy zostaje udostępniony w Internecie w pierwszy piątek po weselu, co czyni go „świeżym” i bardzo atrakcyjnym.

 

       W każdej chwili istnieje możliwość wyłączenia albumu w trybie natychmiastowym, wraz z usunięciem wszystkich zdjęć z serwera.

 

       Dla mnie jednak najważniejszą funkcją tego albumu jest to, że zanim przyjedziecie do mnie po odbiór zdjęć, możecie zapoznać się z całym materiałem wykonanym przeze mnie w dniu wesela. To ważne, by nie kupować kota w worku. W zaciszu swojego domu przeglądacie zdjęcia i decydujecie, czy wykonany materiał jest całościowy i czy nie macie do niego żadnych zastrzeżeń... Po przyjeździe do studia oglądamy wybrane przez Was zdjęcia w pełnej rozdzielczości, przeglądając przygotowane dla Was płyty DVD i albumy, jak również finalizujemy całą usługę.

 

       Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub sugestie – zapraszam do zamieszczania komentarzy na poniższym miniforum. Chętnie odpowiem na wszelkie wątpliwości...

 

 


N A     S K R Ó T Y


Ciekawe i niebanalne ślubne sesje pleneroweFotograf na ślub - zdjęcia ze ślubuDobry fotograf na weseleIle kosztuje fotograf na weseleKontakt z fotografem na ślub i wesele


 


 

© 2013 Fotograf-slub.pl - Fotograf Gdynia - Trójmiasto

 Powered by: www.CDX.pl