www.fotograf-slub.pl

Cennik usług ślubnych - Pakiet Mały

 

 

       Ślubny Pakiet Mały został przygotowany z myślą o młodych parach, które nie wyprawiają hucznego wesela lub po prostu nie chcą, aby fotograf udokumentował zabawę weselną. W tym pakiecie fotograf zaczyna pracę od krótkich przygotowań i błogosławieństwa rodziców, po czym jedzie za młodą parą do kościoła lub USC i po zakończonych tam uroczystościach on również kończy pracę. Dodatkowo w ten pakiet wliczona jest półtoragodzinna sesja plenerowa, która może się odbyć przed błogosławieństwem rodziców lub zaraz po ślubie.

 

       W tym pakiecie otrzymują Państwo około 200 sztuk zdjęć, obrobionych w programie graficznym. Do powyższej puli zdjęć doliczyć należy około 50-100 zdjęć plenerowych. Wszystkie zdjęcia nagrane są na 16 GB pendrive w możliwie najlepszej jakości. Dodatkowo otrzymują Państwo 20 stronicowy album typu FOTOKSIĄŻKA... W tym pakiecie otrzymują Państwo również internetowy album ślubny, w którym można zapoznać się ze wszystkimi fotografiami wykonanymi w dniu Państwa ślubu, jak również podczas sesji plenerowej. Internetowy album chroniony jest hasłem, a instrukcja obsługi przekazywana Państwu w dniu wesela na estetycznych wizytówkach, które możecie rozdać gościom.

 

       Jeśli nie chcą lub nie potrzebują Państwo zdjęć z wesela, a zależy Wam jedynie na profesjonalnych zdjęciach ze ślubu i z pleneru – ten pakiet doskonale spełni swoją rolę!

 

       Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania – prosimy o kontakt telefoniczny 504-800-800 lub e-mail: michal@fotograf-slub.pl Więcej danych kontaktowych w dziale KONTAKT

 

       Poniżej znajduje się dokładne wyszczególnienie, co zawiera dany pakiet. Każdy pakiet można również modyfikować! Przedstawione na tej stronie pakiety mają jedynie zademonstrować możliwości i ewentualne koszty…

 


 

ŚREDNIA ILOŚĆ FOTOGRAFII

przygotowania: 10-60
błogosławieństwo: 15-35
kościół/USC: 80-170
zdjęcie grupowe: 4-10

plener: 50-100 (ujęć)

 


 

PAKIET ZAWIERA:

PLENER
Sesja plenerowa w wybranym miejscu w dniu ślubu lub w innym dniu np: plaża + las; zamek w Krokowej + ogród zamkowy; park np.: "Oliwski", itp... Czas przewidziany na sesję to około 2 godziny.

Istnieje możliwość wykonania nieprzeciętnej sesji plenerowej w kilku różnych miejscach np.: zamek w Krokowej + ogród zamkowy + plaża + las + molo + stare łodzie rybackie. Taka rozbudowana sesja plenerowa jest nieco droższa z uwagi na większą ilość ujęć, czas poświęcony na jej wykonanie oraz koszty dojazdu do poszczególnych miejsc... ( dodatkowe 2 godziny - koszt 100-200 zł)

 

PRZYGOTOWANIA
- wykonujemy je tuż przed Błogosławieństwem Rodziców
- kilka zdjęć Pana Młodego (zakładanie marynarki, krawatu, butów, ostatnie poprawki, itp...),
- kilka zdjęć Panny Młodej (zakładanie welonu, bolerka, butów, poprawki makijażu, itp...)
- w przygotowaniach prócz Młodej Pary biorą też udział rodzice bądź świadkowie (pomagają Młodej Parze)

 

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO RODZICÓW
- przygotowanie do błogosławieństwa
- wręczenie bukietu przez Pana Młodego
- błogosławieństwo rodziców
- zdjęcie Młodej Pary z rodzicami
- wyjście z domu

 

KOŚCIÓŁ
- przyjazd Młodej Pary pod kościół
- podpisywanie papierów konkordatowych w zachrystii
- procesyjne wejście Młodej Pary do kościoła
- zdjęcia gości obecnych na liturgii
- zdjęcie całego wnętrza kościoła (widok z chóru)
- zdjęcia przysięgi oraz nakładania obrączek
- zdjęcia świadków wraz z Młodą Parą
- podpisywanie papierów na ołtarzu
- modlitwa "u Maryi"
- wyjście Młodej Pary z Kościoła
- sypanie ryżem / pieniędzmi oraz zbieranie ich
- życzenia (staramy się uwiecznić każdego gościa)
- wsiadanie do samochodu / limuzyny
- zdjęcie w samochodzie / limuzynie
- wyjazd z pod kościoła

 

ZDJĘCIE GRUPOWE
Zdjęcie grupowe wszystkich gości przed kościołem lub przed salą weselną. Zdjęcia grupowe wykonujemy na życzenie Młodej Pary w dniu samego wesela.

 


REWELACYJNA JAKOŚĆ ZDJĘĆ
Zdjęcia wykonujemy profesjonalnymi lustrzankami CANON 5D MARK II z pełnoklatkowymi matrycami. Większość zdjęć przekazywana jest Państwu w rozdzielczości 21M pikseli (5616 x 3744) co gwarantuje wysoką jakość późniejszych wydruków nawet do formatu 3x2 metra. Wszystkie zdjęcia wykonywane są na pełnych manualnych ustawieniach aparatu (przy automatycznych ustawieniach zdjęcia nie wychodzą tak dobrze). Zawsze mamy 2 profesjonalne aparaty z pełnym dodatkowym osprzętem by w razie awarii nadal móc fotografować na najwyższym poziomie...

 

© 2013 Fotograf-slub.pl - Fotograf Gdynia - Trójmiasto

 Powered by: www.CDX.pl