www.fotograf-slub.pl

Cennik usług ślubnych - Pakiet Średni

 

 

       Ślubny Pakiet Średni powstał w oparciu o Pakiet Mały, który został rozszerzony o fotografie z wesela. W tym pakiecie fotograf zaczyna pracę od błogosławieństwa rodziców, po czym jedzie za młodą parą do kościoła lub USC, a następnie na salę weselną, gdzie wykonuje zdjęcia do drugiego bloku tanecznego włącznie. Ten pakiet zawiera również „zdjęcia rodzinne” wykonywane na weselu. Dodatkowo Pakiet Średni zawiera półtoragodzinną sesję plenerową, która może się odbyć przed błogosławieństwem rodziców lub po pierwszym tańcu.

 

       W pakiecie tym otrzymują Państwo około 500 sztuk zdjęć, obrobionych w programie graficznym. Do powyższej puli doliczyć należy około 50-100 zdjęć plenerowych. Wszystkie zdjęcia nagrane są na specjalny 16 GB pendrive w możliwie najlepszej jakości. Dodatkowo otrzymują Państwo 26 stronicowy album typu FOTOKSIĄŻKA... W tym pakiecie otrzymują również Państwo internetowy album ślubny, w którym można zapoznać się ze wszystkimi fotografiami wykonanymi w dniu Państwa ślubu, jak również podczas sesji plenerowej. Internetowy album jest chroniony hasłem, a instrukcja obsługi przekazywana Państwu w dniu wesela na estetycznych wizytówkach, które możecie rozdać gościom.

 

       To doskonały pakiet dla młodych par, którym nie zależy na zdjęciach z całego wesela. Koszt takiego pakietu jest niższy niż pakietu, w którym fotograf uczestniczy w weselu do oczepin włącznie.

 

       Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania – prosimy o kontakt telefoniczny 504-800-800 lub e-mail: michal@fotograf-slub.pl Więcej danych kontaktowych w dziale KONTAKT

 

       Poniżej znajduje się dokładne wyszczególnienie, co zawiera dany pakiet. Każdy pakiet można również modyfikować! Przedstawione na tej stronie pakiety mają jedynie zademonstrować możliwości i ewentualne koszty...

 


 

ŚREDNIA ILOŚĆ FOTOGRAFII
przygotowania: 10-60
błogosławieństwo: 15-35
kościół/USC: 80-170
zdjęcie grupowe: 4-10

zdjęcia rodzinne: 40-100
wesele: 80-300

plener: 50-100 (ujęć)

 


 

PAKIET ZAWIERA:

PLENER
Sesja plenerowa w wybranym miejscu w dniu ślubu lub w innym dniu np: plaża + las; zamek w Krokowej + ogród zamkowy; park np.: "Oliwski", itp... Czas przewidziany na sesję to około 2 godziny.

Istnieje możliwość wykonania nieprzeciętnej sesji plenerowej w kilku różnych miejscach np.: zamek w Krokowej + ogród zamkowy + plaża + las + molo + stare łodzie rybackie. Taka rozbudowana sesja plenerowa jest nieco droższa z uwagi na większą ilość ujęć, czas poświęcony na jej wykonanie oraz koszty dojazdu do poszczególnych miejsc... ( dodatkowe 2 godziny - koszt 100-200 zł)

 

PRZYGOTOWANIA
- wykonujemy je tuż przed Błogosławieństwem Rodziców
- kilka zdjęć Pana Młodego (zakładanie marynarki, krawatu, butów, ostatnie poprawki, itp...),
- kilka zdjęć Panny Młodej (zakładanie welonu, bolerka, butów, poprawki makijażu, itp...)
- w przygotowaniach prócz Młodej Pary biorą też udział
rodzice bądź świadkowie (pomagają Młodej Parze)

 

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO RODZICÓW
- przygotowanie do błogosławieństwa
- wręczenie bukietu przez Pana Młodego
- błogosławieństwo rodziców
- zdjęcie Młodej Pary z rodzicami
- wyjście z domu

 

KOŚCIÓŁ
- przyjazd Młodej Pary pod kościół
- podpisywanie papierów konkordatowych w zachrystii
- procesyjne wejście Młodej Pary do kościoła
- zdjęcia gości obecnych na liturgii
- zdjęcie całego wnętrza kościoła (widok z chóru)
- zdjęcia przysięgi oraz nakładania obrączek
- zdjęcia świadków wraz z Młodą Parą
- podpisywanie papierów na ołtarzu
- modlitwa "u Maryi"
- wyjście Młodej Pary z Kościoła
- sypanie ryżem / pieniędzmi oraz zbieranie ich
- życzenia (staramy się uwiecznić każdego gościa)
- wsiadanie do samochodu / limuzyny
- zdjęcie w samochodzie / limuzynie
- wyjazd z pod kościoła

 

ZDJĘCIE GRUPOWE
Zdjęcie grupowe wszystkich gości przed kościołem lub przed salą weselną. Zdjęcia grupowe wykonujemy na życzenie Młodej Pary w dniu samego wesela.

 

WESELE DO 2 BLOKU TANECZNEGO WŁĄCZNIE
- przyjazd Młodej Pary pod dom weselny
- przywitanie chlebem i wodą
- pierwszy toast + bicie szkła
- zdjęcia gości przy stole
- pierwszy taniec
- toast (goście przy stole)
- 2 blok taneczny
- zdjęcia gości w tańcu oraz poszczególnych par

 

PROFESJONALNE ZDJĘCIA RODZINNE
Na weselu warto zrobić "zdjęcia rodzinne". Polega to na tym, iż rozstawiam w dogodnym miejscu profesjonalne oświetlenie studyjne (lampa błyskowa dużej mocy + parasolka + statywy lub jeśli sala jest dość jasna, korzystam z podwójnego systemu najmocniejszych lamp błyskowych CANON'a mocowanych do systemu foto), a następnie przez mikrofon wzywam do siebie Młodą Parę i tłumaczę gościom, że kto chce sobie zrobić zdjęcie z Państwem Młodym może podejść do nich a ja wykonuje profesjonalne zdjęcie "studyjne". W praktyce ustawia się kolejka bo każdy chce mieć zdjęcie z Młodą Parą...
:)

 

 


 

REWELACYJNA JAKOŚĆ ZDJĘĆ
Zdjęcia wykonujemy profesjonalnymi lustrzankami CANON 5D MARK II z pełnoklatkowymi matrycami. Większość zdjęć przekazywana jest Państwu w rozdzielczości 21M pikseli (5616 x 3744) co gwarantuje wysoką jakość późniejszych wydruków nawet do formatu 3x2 metra. Wszystkie zdjęcia wykonywane są na pełnych manualnych ustawieniach aparatu (przy automatycznych ustawieniach zdjęcia nie wychodzą tak dobrze). Zawsze mamy 2 profesjonalne aparaty z pełnym dodatkowym osprzętem by w razie awarii nadal móc fotografować na najwyższym poziomie...

 

© 2013 Fotograf-slub.pl - Fotograf Gdynia - Trójmiasto

 Powered by: www.CDX.pl