www.fotograf-slub.pl

 

 

       Pakiet dla najbardziej wymagających… Fotograf spędza z Państwem około 7-8 godzin więcej niż w zakresie Pakietu Dużego. Jest podczas całego wesela (do 4 nad ranem) oraz na 2 sesjach plenerowych (godzinna sesja plenerowa w dniu ślubu i 4-godzinna w dowolnie wybranym innym dniu). Poza tym fotograf jest obecny właściwie podczas całego czasu przygotowań i towarzyszy Wam zarówno u fryzjera, jak i w obu domach rodzinnych. Fotografuje błogosławieństwo rodziców, po czym jedzie za Wami do kościoła lub USC, a następnie wykonuje zdjęcia na sali weselnej do 4 nad ranem. Ten pakiet zawiera również „zdjęcia rodzinne” wykonywane podczas wesela.

 

       W tym pakiecie otrzymują Państwo około 1300 sztuk zdjęć, obrobionych w programie graficznym. Do powyższej puli doliczyć należy około 1000 zdjęć plenerowych (każde ujęcie z pleneru otrzymują Państwo w około 10 wersjach kolorystycznych: sepia, czarno-białe, kolorowe, itp.). Wszystkie zdjęcia nagrane są na specjalne 2-4 płyty DVD w możliwie najlepszej jakości. DVD przekazywane jest Państwu w estetycznym, skórzanym etui. Dodatkowo otrzymują Państwo 60 stronicowy album typu FOTOKSIĄŻKA, 8 zestawów płyt DVD „Dla Rodziny” oraz komplet płyt DVD zawierających „cyfrowy negatyw”... W tym pakiecie otrzymują również Państwo internetowy album ślubny, w którym można zapoznać się ze wszystkimi fotografiami wykonanymi w dniu Państwa ślubu, jak również podczas sesji plenerowej. Internetowy album chroniony jest hasłem, a instrukcja obsługi przekazywana Państwu w dniu wesela na estetycznych wizytówkach, które możecie rozdać gościom. Dodatkowo do tego pakietu dodawane są 2 zestawy płyt DVD w specjalnym zamszowym etui, z galerią wywołanych 5 najładniejszych fotografii i adnotacją „Dla Rodziców”.

 

       To doskonały pakiet dla młodych par, którym zależy na zdjęciach z całego wesela. Koszt takiego pakietu jest dość wysoki, ale w zamian otrzymujecie dużo ciekawych zdjęć, które składają się na niebanalną fotorelację z całego dnia.

 

       Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 504-800-800 lub poprzez e-mail: michal@fotograf-slub.pl Więcej danych kontaktowych w dziale KONTAKT.

 

       Poniżej znajduje się dokładne wyszczególnienie, co zawiera dany pakiet. Każdy pakiet można również modyfikować! Przedstawione na tej stronie pakiety mają jedynie zademonstrować możliwości i ewentualne koszty.

 


 

 

ŚREDNIA ILOŚĆ FOTOGRAFII

przygotowania: 50-200
błogosławieństwo: 15-35
kościół/USC: 80-170
zdjęcie grupowe: 4-10

zdjęcia rodzinne: 40-100
wesele: 700-1000

plener: 120-230 (niepowtarzalnych ujęć) + 1200-3000 "innych wybawień" (każde powyższych niepowtarzalnych zdjęć jest dodatkowo przekazywane Państwu w kilku (8-14) wersjach kolorystycznych)

 


 

PAKIET ZAWIERA:

2 SESJE PLENEROWE (pierwsza godzinna w dniu ślubu a druga 4 godzinna w dowolnie wybranym innym dniu)
 

ROZBUDOWANE PRZYGOTOWANIA (do 4 godzin)
- wykonujemy je przed Błogosławieństwem Rodziców
- zdjęcia u fryzjera
- zdjecia z nakładania makijażu
- zdjęcia z domu Pana Młodego i Panny Młodej
- kilka zdjęć Pana Młodego (zakładanie marynarki, krawatu, butów, ostatnie poprawki, itp...),
- kilka zdjęć Panny Młodej (zakładanie welonu, bolerka, butów, poprawki makijażu, itp...)
- w przygotowaniach prócz Młodej Pary biorą też udział rodzice bądź świadkowie (pomagają Młodej Parze)

 

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO RODZICÓW
- przygotowanie do błogosławieństwa
- wręczenie bukietu przez Pana Młodego
- błogosławieństwo rodziców
- zdjęcie Młodej Pary z rodzicami
- wyjście z domu

 

KOŚCIÓŁ
- przyjazd Młodej Pary pod kościół
- podpisywanie papierów konkordatowych w zachrystii
- procesyjne wejście Młodej Pary do kościoła
- zdjęcia gości obecnych na liturgii
- zdjęcie całego wnętrza kościoła (widok z chóru)
- zdjęcia przysięgi oraz nakładania obrączek
- zdjęcia świadków wraz z Młodą Parą
- podpisywanie papierów na ołtarzu
- modlitwa "u Maryi"
- wyjście Młodej Pary z Kościoła
- sypanie ryżem / pieniędzmi oraz zbieranie ich
- życzenia (staramy się uwiecznić każdego gościa)
- wsiadanie do samochodu / limuzyny
- zdjęcie w samochodzie / limuzynie
- wyjazd z pod kościoła

 

ZDJĘCIE GRUPOWE
Zdjęcie grupowe wszystkich gości przed kościołem lub przed salą weselną. Zdjęcia grupowe wykonujemy na życzenie Młodej Pary w dniu samego wesela.

 

WESELE DO 4 RANO
- przyjazd Młodej Pary pod dom weselny
- przywitanie chlebem i wodą
- pierwszy toast + bicie szkła
- zdjęcia gości przy stole
- pierwszy taniec
- wszelkie zabawy oraz tańce
- oczepiny wraz z towarzyszącymi im zabawami

 

 

PROFESJONALNE ZDJĘCIA RODZINNE
Na weselu warto zrobić "zdjęcia rodzinne". Polega to na tym, iż rozstawiam w dogodnym miejscu profesjonalne oświetlenie studyjne (lampa błyskowa dużej mocy + parasolka + statywy), a następnie przez mikrofon wzywam do siebie Młodą Parę i tłumaczę gościom, że kto chce sobie zrobić zdjęcie z Państwem Młodym może podejść do nich a ja wykonuje profesjonalne zdjęcie "studyjne". W praktyce ustawia się kolejka bo każdy chce mieć zdjęcie z Młodą Parą...

 

 


 

REWELACYJNA JAKOŚĆ ZDJĘĆ
Zdjęcia wykonujemy profesjonalnymi lustrzankami CANON 5D MARK II z pełnoklatkowymi matrycami. Większość zdjęć przekazywana jest Państwu w rozdzielczości 21M pikseli (5616 x 3744) co gwarantuje wysoką jakość późniejszych wydruków nawet do formatu 3x2 metra. Wszystkie zdjęcia wykonywane są na pełnych manualnych ustawieniach aparatu (przy automatycznych ustawieniach zdjęcia nie wychodzą tak dobrze). Zawsze mamy 2 profesjonalne aparaty z pełnym dodatkowym osprzętem by w razie awarii nadal móc fotografować na najwyższym poziomie...

 

© 2013 Fotograf-slub.pl - Fotograf Gdynia - Trójmiasto

 Powered by: www.CDX.pl