www.fotograf-slub.pl

Dobry zespół lub DJ na wesele - REVERS - Kębłowo

 

ZESPÓŁ MUZYCZNY REVERS


Kębłowo
www.zespolrevers.com.pl


 

Zespół muzyczny składający się z 4 muzyków:

 

  • Michał: lider, wodzirej i wokalista
  • Krzysztof: klawiszowiec i akordeonista
  • Sławek: flugelhorn, trąbka i wokal
  • Marcin: gitara, saksofon

 

 

      Zespół powstał w 1993 roku. Od 2008 roku grają w powyższym składzie, choć słyszałem ich też w okrojonym składzie (bez Marcina) i można by rzec, że „dają radę”, ale co pełny skład to pełny skład…

 

 

      Miałem okazję być na niejednym ich weselu i przyznam, że zachowują bardzo wysoki poziom artystyczny jak i szybko potrafią dostosować repertuar do zachowań gości.

 

 

      Około godziny 23 robią 30 minutowy blok taneczny „dyskoteka”, podczas którego zgaszone się praktycznie wszystkie światła na sali a prym wiodą lasery, kolorowe światła, stroboskopy oraz dym, który doskonale uwidacznia wszystkie te efekty świetlne.

 

 

      Na wszystkich weselach, na których miałem okazję być, zespół muzyczny Rewers używał rekwizytów w postaci czapek i masek dla tańczących gości, organizowali wesołe zdjęcia rodzinne z tymi przebraniami oraz wielokrotnie wychodził do gości grając na saksofonie, akordeonie, trąbce i bębenku. Za każdym razem bawiący się goście weselni bardzo żywiołowo reagowali na ich obecność wśród tancerzy.

 

 

      Ponoć (nie miałem okazji jeszcze w tym uczestniczyć) na poprawinach organizują świetne konkursy i potrafią zmotywować do szalonych tańców wszystkich gości.

 

 

      Pierwsze konkursy robią dopiero na oczepinach, co dla mnie fotografa jest dość kłopotliwe, bo zdjęcia z konkursów są bardzo ciekawe i czym więcej takich udziwnień na weselu tym bogatszy materiał zdjęciowy. Także to jedyny minus, jaki można o tym zespole powiedzieć. Ale proszę się tym nie zrażać, bo chłopaki naprawdę dają radę i goście są zadowoleni :)

 

Tekst ostatnio edytowano 15 kwietnia 2015 roku (skład zespołu mógł ulec zmianie).

 


N A     S K R Ó T Y


Ciekawe i niebanalne ślubne sesje pleneroweFotograf na ślub - zdjęcia ze ślubuDobry fotograf na weseleIle kosztuje fotograf na weseleKontakt z fotografem na ślub i wesele

 

© 2013 Fotograf-slub.pl - Fotograf Gdynia - Trójmiasto

 Powered by: www.CDX.pl