www.fotograf-slub.pl

Jaka pogoda w dniu ślubu?
Udostępnij

 

       Podobno nie można dokładnie określić, z jaką pogodą będziemy mieć do czynienia za 3 kolejne dni. Wiele portali pogodowych próbuje nam jednak „sprzedać” prognozę na 7, a nawet na 14 dni… Zdaniem poważnych synoptyków zapowiadanie pogody na więcej niż 3 dni to po prostu wróżenie z fusów...

 

       Osobiście polecam dwa systemy przewidywania pogody, które w mojej ocenie są najbardziej niezawodne. Przed planowaną sesją plenerową warto zaglądnąć na tę stronę i sprawdzić, jaka prawdopodobnie będzie pogoda w dniu naszej sesji.

 

       Zapraszam do komentowania moich prognoz pogodowych – czy Wam się one sprawdziły?

 

 


POGODA NA DZIŚ
 

POGODA NA JUTRO
 

POGODA NA POJUTRZE
 
 

 

GRAFICZNE PRZEDSTAWIENIE POGODY
DODAJ KOMENTARZ     Ilość :8

Dodane: 2013-05-20
Miś
Mi się wydaje że ta pogoda na 3 dni co jest u góry to jest bardziej dokładna... Ta wizualizacja to jest tak trochę pod publiczkę robiona... Ale ogólnie też nie jest aż tak źle i można coś tam z niej wyczytać... Ale ogólnie to nie umawiał bym się na plener tydzień wcześniej... U nas w Polsce to "fali upałów" raczej nie ma za często :)

Dodane: 2013-03-20
Gość
U mnie za oknem dużo śniegu a tu wcale nie ma... No ale nie jest aż tak źle bo tu to trochę pada teraz więc może z czasem napada ... W każdym bądź razie na ziemi nie leży :) Pozdrawiam i czekam na sesję ślubną :)

Dodane: 2013-01-22
Ja
Sprawdzam co jest za oknem i tylko bałwana nie ma :) Bo na tej wizualizacji jest :) Fajowa sprawa - temperatura się zgadza i chyba można temu zaufać... Ale chyba trzeba by sprawdzać to dzień może ze dwa przed planowanym plenerem ślubnym bo wg mnie taka prognoza tygodniowa to ma małe prawdopodobieństwo sprawdzenia się...

Dodane: 2012-12-01
Fotograf Michał :)
Dzięki Adam za sprawdzenie tego komponentu mojej strony :) Ja jak dzwonię do Młodej Pary przed ślubem czyli tak w czwartek lub piątek, to sprawdzam te trzy dni w powyższej tabelce. Tam dla mnie głównym wyznacznikiem jest USŁONECZNIENIE... Sprawdzam ile dziś było słońca w realu i porównuje to z tymi liczbami w tabeli... Większość się zgadza. Testujcie dalej...

Dodane: 2012-11-29
Adam
Teraz jest ok - u mnie pada i tu też pada :) temperatura też ta sama - zwykła polska jesień :)

Dodane: 2012-11-26
Adam
Dziś znowu to samo - za oknem słońca nie widać a tu niby jest ... No nie wiem czy można polegać na tej prognozie pogody... No chyba ze w trójmieście jest inny mikroklimat i u mnie ponuro a u Was przepięknie... Ale spoko - wejdę tu jeszcze za tydzień i ponownie sprawdzę ... :) tak lekko się nie poddam - :)

Dodane: 2012-11-14
Adam
No nie wiem - za oknem mam chmurki a tu niby świeci słoneczko... Ale to jest pogoda dla Gdyni a ja nie jestem teraz w Gdyni... Może dlatego pogoda się różni... Tak czy siak - fajna sprawa taka prognoza pogody na stronie fotografa :) Pierwszy raz coś takiego widzę... :)

Dodane: 2012-11-08
Zosia
I jak sprawdza się wam ta pogoda bo to graficzne przedstawienie pogody raczej się sprawdza - dziś pada deszcz za oknem i tu też pada - także spoko... Ale jak to się ma do tej pogody za parę dni?

 

© 2013 Fotograf-slub.pl - Fotograf Gdynia - Trójmiasto

 Powered by: www.CDX.pl